Kariyer Gündemi

Resim1Gelişen İnsan Kaynakları Kariyer Gündemi / Sayı 4

Dördüncü sayımızda; TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler, OECD’den Hanni Rosenbaum, ILO’dan Emily Sims, BM’den Rene Wendland ve daha pek çok değerli isim siz değerli okuyucularımız için sürdürülebilir kalkınma ve sosyal sorumluluk ilişkisini inceledi. Sosyal sorumluluğun sürdürülebilir kalkınma için ne kadar vazgeçilmez olduğu günümüzde oldukça tartışılan konu başlıklarından biri. Ayrıca Seferihisar Belediyesi’nin toplumcu belediye faaliyetleri ve çok sayıda akademik makale sizleri bekliyor.

 

 

 

karder_sayi_3

Gelişen İnsan Kaynakları Kariyer Gündemi /Sayı 3

Üçüncü sayımızda, Rekabet Kurumu Başkanı Sayın Prof. Dr. Nurettin Kaldırımcı, OSTİM Yenilenebilir Enerji Kümelenmesi Koordinatörü Sayın Pınar Yalman, ILO Türkiye Direktörü Sayın Ümite Deniz Efendioğlu, ECORYS Türkiye Direktörü Sayın Berk Babila, ODTÜ Çevre Mühendisliği Öğretim Üyesi Sayın Seçil Ömeroğlu ve iş dünyasından birçok değerli isim Türkiye’deki Yeşil Ekonomi yapısı  ile ilgili önemli paylaşımlarda bulunuyor. Ayrıca, İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı alanında akademik araştırmalar, özel makaleler, çeviri, röportaj ve eğitim gibi konular da yayınımızın diğer içeriğini oluşturmaktadır.

Görüntülemek İçin TIKLAYIN

 

 

dergi_02

Gelişen İnsan Kaynakları Kariyer Gündemi /Sayı 2

İkinci sayımızda, MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Mustafa Kemal Biçerli, Kalkınma Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kemal Madenoğlu, Ulusal Ajans Başkanı Sayın Musa Ceylan, Altındağ Belediye Başkanı Sayın Veysel Tiryaki, Kariyer Danışmanlığı alanında bir duayen Prof. Dr. Yıldız Kuzgun ve daha bir çok önemli isim yeni sayımızda ‘Hayat Boyu  Öğrenme’ sürecini değerlendiriyor.  Ayrıca, İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı alanında akademik araştırmalar, özel makaleler, çeviri, röportaj ve eğitim gibi konular da yayınımızın diğer içeriğini oluşturmaktadır.

Görüntülemek İçin TIKLAYIN

 

dergi_072012
Gelişen İnsan Kaynakları Kariyer Gündemi /Sayı 1

İlk sayımızda, İŞKUR Genel Müdürü Sayın Dr. Nusret Yazıcı, TİSK Genel Sekreteri Sayın Bülent Pirler, İNTES Genel Başkanı Sayın Şükrü Koçoğlu ve iş dünyasından birçok değerli isim Türkiye’deki İnsan Kaynakları Yapısı ve Kariyer Danışmanlığı ile ilgili önemli paylaşımlarda bulunuyor. Ayrıca, İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı alanında akademik araştırmalar, özel makaleler, çeviri, röportaj ve eğitim gibi konular da yayınımızın diğer içeriğini oluşturmaktadır.

Görüntülemek İçin TIKLAYIN

 

 

Dergi Abonelik Formu İçin Tıklayınız